Кіно онлайн Неділя, 22.09.2019, 16:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Друзі
ля ля ля
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Це український фільмовий портал, де можна подивитися фільми онлайн на будь який смак. 

Для правовласників

Наш сайт не зберігає ніяких нелегальних матеріалів, на сервері зберігаються лише опис і постери. Всі відеофайли фізично розміщені на сторонньому сервері.

Якщо Ви є власником виключних прав на який-небудь матеріал, плеєр з яким знаходиться на даному сайті, і не бажаєте, щоб ця інформація була поширена без Вашої згоди, ми з задоволенням надамо Вам сприяння і приберемо відповідний матеріал з сайту.

Для цього вам потрібно відправити лист в електронному вигляді з наступною інформацією:

- Документ, який свідчить про наявність у Вас виняткових прав на матеріал, розміщений на сайті: це може бути відсканована копія з печаткою або контактна інформація, яка дозволяє ідентифікувати Вас як власника виключних прав на відповідні матеріали.

- Текст, який Ви б хотіли розмістити в пояснення користувачам факту видалення інформації з сайту. У ньому можуть міститися відомості про те, де і за яких умов можна отримати матеріали, посилання на які були видалені з сайту.

- Прямі посилання на сторінки ресурсу, інформація з яких підлягає видаленню. Посилання повинні бути такого типу http://kino-0nline.ucoz.ua/news/13_zavdan_onlajn/2012-05-21-17 або їм подібним

Відповідь Ви отримаєте протягом 1-5 днів після відправлення листа.


Зв'язок с адміністрацією:
email: jiexa@meta.ua

Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz